KONST / Litografier / Litografi 15812091
nr 1581 2091
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 49/200. Bildmått: 20x27 cm, yttermått inklusive ram: 39x46 cm
Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 november 2023
kl 18:08:04
27/11 17:55:33
Olle Olsson Hagalund
Läs mer om Olle Olsson Hagalund